Prosty sposób
na zwrot podatku
Tel. +48 58 621 13 60
E-mail: poland@rttax.pl
odzyskajpodatek.pl
Powrót do strony głównej
19 tysięcy złotych zwróconego podatku - wspaniała niespodzianka na święta

19 000 zł - taką kwotę przed świętami niespodziewanie przekazała jednemu ze swoich klientów firma RT Tax, zajmująca się zwrotem podatku z zagranicy. To szczęście spotkało Mariusza z Gdańska, który w ciągu ostatnich czterech lat pracował w Wielkiej Brytanii i Norwegii.

Małgorzata Alboszta, dyrektor RT Tax Polska, mówi, że po raz pierwszy dla jednej osoby została odzyskana tak duża kwota nadpłaconego podatku: "To była wielka przyjemność przekazać naszemu klientowi, jaka suma zwrotu mu przysługuje. Myślał, że żartujemy, dopóki nie sprawdził stanu swojego konta. Potem dziękował naszemu zespołowi za dobrze wykonaną pracę".

Klient był zadowolony, że jedyne co musiał zrobić to zarejestrować się przez internet i przesłać wymagane dokumenty. "To były najłatwiej zarobione pieniądze w moim życiu - wspaniała świąteczna niespodzianka" - cieszy się Mariusz. Pytany, na co przeznaczy otrzymane pieniądze odpowiedział, że na naukę dla swoich dzieci.

"Tak wysoka suma zwrotu nie zdarza się często. W tym przypadku, kwota została wypłacona ze względu na sprzyjające okoliczności: klient przenosił się pomiędzy Wielką Brytanią i Norwegią, wykonując prace sezonowe w ciągu ostatnich czterech lat, a zwrot podatków przysługiwał mu z obu krajów. Zazwyczaj średni zwrot podatku wynosi 2 260 złotych" - powiedziała Małgorzata Alboszta.

Z danych RT Tax Polska wynika, że 30 - 35 procent uprawnionych nie ubiega się o zwrot należnego im podatku. Dyrektor firmy ubolewa, że Polacy nadal nie mają wystarczających informacji na temat możliwości zwrotu podatku i obawiają się, że to może być niezgodne z prawem. 

 

Pochodzenie: lublin.com 14.01.2013


RT TAX blog
Pracowałeś za granicą, czy dopiero planujesz wyjazd? Wierzymy, że nasze rady Ci pomogą.
Czytaj dalej
Prasa o nas
Dowiedz się, co piszą o nas polskie portale.
Czytaj dalej
O nas
Dowiedz się więcej o RT Tax. Nasza krótka historia i dlaczego warto nas wybrać.
Czytaj dalej
Kalkulator
Ile mogę odzyskać?


 
 
Kontakt:

Centrum Kwiatkowskiego
ul. 10 lutego 16, 81-364 Gdynia,
lokal B5.01/A, Polska
Tel.: +4­85­86­211­360
Email: poland@rttax.pl
Skype: rttax_poland

 
Wymagany pakiet dokumentów

Wybierz kraj i pobierz formularze, niezbędne do przeprowadzenia procedury zwrotu podatku.

Dalej