Prosty sposób
na zwrot podatku
Tel. +48 58 621 13 60
E-mail: poland@rttax.pl
odzyskajpodatek.pl
Powrót do strony głównej
Polacy, którzy pracowali za granicą, tracą pieniądze z powodu fałszywych przekonań!

 

Polacy, którzy pracowali za granicą są przekonani, że odzyskiwanie podatku płaconego w innym kraju jest bardzo czasochłonną i skomplikowaną procedurą, dlatego nawet nie próbują odzyskać należnych im pieniędzy, tracąc przez to często tysiące złotych!

Wielu z tych, którzy pracowali za granicą jest przekonanych, że procedura odzyskiwania pieniędzy trwa nawet cały rok. Specjaliści z firmy RT Tax, zajmującej się pośrednictwem w zwrocie podatku z zagranicy, twierdzą, że jest to uporczywy mit, który jednak łatwo obalić.

„Termin zwrotu podatku zależy głównie od kompletności i poprawności dokumentów składanych do zagranicznego urzędu podatkowego. To znaczy, jeśli przedłożone są wszystkie wymagane dokumenty i poprawnie wypełnione formularze, można odzyskać pieniądze nawet w ciągu 90 dni "- powiedziała Małgorzata Alboszta, manager z biura RT Tax Polska.

Zwrot podatku jest możliwy nawet w wyjątkowo krótkim czasie - wystarczy jeden dzień od momentu złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów. O takich możliwościach klienci są informowani osobiście i przez internet. "Szkoda, że do teraz, te powstałe wcześniej mity o długotrwałym i skomplikowanym procesie zwrotu podatku, tak długo zniechęcały Polaków pracujących za granicą do możliwości odzyskiwania swoich pieniędzy. A kwota zwrotu często jest dość znaczna, bo średnio 1593 zł "- mówi Małgorzata Alboszta.

Z danych RT Tax wynika, że do pracy za granicą wyjeżdża z Polski co roku około 230 tys. osób. Obecnie ponad 2 mln może ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku, a czyni to tylko 40-45 %. Firma szacuje, że wartość podatków z ostatnich pięciu lat, o których zwrot można się ubiegać, wynosi ok. 5 – 6 mln zł!

"Chciałabym zachęcić Polaków do odzyskiwania swoich pieniędzy, a nie »darowania« ich budżetom zagranicznych krajów. Aby szybko otrzymać zwrot należnego podatku, po prostu najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą, która za niewielką opłatą, załatwi wszystkie formalności"- mówi Małgorzata Alboszta. Usługa ta jest szczególnie istotna dla studentów pracujących za granicą w czasie wakacji i innych ludzi, wyjeżdżających do pracy sezonowej.

 

Pochodzenie: inwestycje.pl 10.04.2012


RT TAX blog
Pracowałeś za granicą, czy dopiero planujesz wyjazd? Wierzymy, że nasze rady Ci pomogą.
Czytaj dalej
Prasa o nas
Dowiedz się, co piszą o nas polskie portale.
Czytaj dalej
O nas
Dowiedz się więcej o RT Tax. Nasza krótka historia i dlaczego warto nas wybrać.
Czytaj dalej
Kalkulator
Ile mogę odzyskać?


 
 
Kontakt:

Centrum Kwiatkowskiego
ul. 10 lutego 16, 81-364 Gdynia,
lokal B5.01/A, Polska
Tel.: +4­85­86­211­360
Email: poland@rttax.pl
Skype: rttax_poland

 
Wymagany pakiet dokumentów

Wybierz kraj i pobierz formularze, niezbędne do przeprowadzenia procedury zwrotu podatku.

Dalej