Prosty sposób
na zwrot podatku
Tel. +48 58 621 13 60
E-mail: poland@rttax.pl

Wymagane dokumenty

Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku, będziesz potrzebować następujących dokumentów:

 

1. Kopia Twojego dowodu osobistego lub paszportu;

2. Formularz „Jaaropgave”* lub ostatni odcinek wypłaty wynagrodzenia** od wszystkich pracodawców;

3. BSN/SOFI numer - zaświadczenie o nadaniu numeru BSN/SOFI (jeśli go nie posiadasz, ale znasz swój numer BSN/SOFI, proszę uwzględnij go w formularzu rejestracyjnym).

 

WAŻNE: Jeśli aplikujesz o zwrot za lata 2015, 2016, 2017 lub/i 2018, a Twój dochód po stronie holenderskiej wynosił 90% lub więcej to dodatkowo wymagane jest Zaświadczenie o dochodach z polskiego urzędu skarbowego.

 

Pobierz dokumenty:

2018 rok
2017 rok
2016 rok
2015 rok
Instrukcja do zaświadczenia o dochodach

 

Wydrukuj dokument (2 strony) i zanieś do podbicia do polskiego urzędu sakrbowego. Dokument powinien być uzupełniony i podbity przez pracownika urzędu skrabowego. Na pierszej stronie musi znajdować się również Twój podpis. Oryginał zaświadczenia należy przesłać wraz z pakietem dokumentów na nasz adres.

 

UWAGA: Jeżeli nie posiadasz któregoś z dokumentów - TO NIE PROBLEM! Wciąż możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku! Nasi specjaliści zdobędą brakujące  dokumenty za Ciebie!

 

*Formularz Jaaropgave - jest wystawiany przez Twojego pracodawcę. Zawiera informację na temat Twojego wynagrodzenia i uiszczonego podatku. Pracodawca powinien Ci go przekazać po zakończeniu roku podatkowego, nie później jednak niż 31 stycznia.

 

**Odcinek wypłaty wynagrodzenia - to dokument zawierający informacje na temat uzyskanego dochodu i zapłaconych podatków, otrzymujesz go od swojego pracodawcy każdorazowo podczas wypłaty wynagrodzenia.


Rejestracja

Rozpocznij odzyskiwanie swojego podatku z
RT TAX - certyfikowanym agentem w zwrocie podatku. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie, a Ty zaoszędzisz swój czas.
Rozpocząć zwrot
Kalkulator
Poznaj swoją kwotę zwrotu. Na to poświęcisz tylko kilka minut!
Ile mogę odzyskać?
 
 
Kontakt:

Centrum Kwiatkowskiego
ul. 10 lutego 16, 81-364 Gdynia,
lokal B5.01/A, Polska
Tel.: +4­85­86­211­360
Email: poland@rttax.pl
Skype: rttax_poland

 
Wymagany pakiet dokumentów

Wybierz kraj i pobierz formularze, niezbędne do przeprowadzenia procedury zwrotu podatku.

Dalej