Tel. +48 58 621 13 60
Mob.: +48 512 585 221
E-mail: poland@rttax.pl
Skorzystaj z Kalkulatora po prawej i oblicz przybliżoną kwotę zwrotu.
1. Oblicz
kwotę zwrotu
Po zarejestrowaniu się, otrzymasz wszystkie informacje dotyczące procedury zwrotu.
2. Wypełnij
formularz rejestracyjny
Gdy urząd podatkowy wypłaci zwrot, natychmiast przelejemy pieniądze na Twoje konto osobiste w dowolnym kraju.
3.Otrzymaj
zwrot podatku

Procedura zwrotu

 

Jeżeli w ciągu ostatnich 4 lat pracowałeś w Niemczech i odprowadzałeś tam podatek dochodowy, możesz ubiegać się o zwrot podatku!

 

 

 Wypełnij formularz rejestracyjny (znajdziesz go z prawej strony naszego serwisu), a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje drogą elektroniczną;

 

 Skompletuj wszystkie wymagane dokumenty i wyślij je do nas;

 

 Po otrzymaniu dokumentów rozpoczniemy proces zwrotu podatku i będziemy na bieżąco informować Cię o jego postępach poprzez e-mail;

 

 Jak tylko organy podatkowe zwrócą Twoje podatki, odliczymy należną nam opłatę za usługęprzelejemy pieniądze na Twoje konto bankowe.


Wymagane dokumenty

 

Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku będziesz potrzebować następujących dokumentów:


1. Formularze Lohnsteuerbescheinigungs lub Ostatnie Odcinki Wypłat z każdej pracy;
2. Lohnsteuerkarte (jeśli taki posiadasz);
3. Kopię paszportu lub dokumentu tożsamości;
4. Zaświadczenie kraje UE/EOG zanieś do swojego urzędu skarbowego do podbicia i dostarcz do naszego biura.


UWAGA: Jeśli nie posiadasz Lohnsteuerkarte lub Lohnsteuerbescheinigungs – Nie ma problemu! Wciąż możesz ubiegać się o zwrot podatku! Zdobędziemy dla Ciebie brakujące dokumenty! 


Co to jest Lohnsteuerbescheinigungs?

To oficjalny druk rządowy, który otrzymasz od swojego pracodawcy na koniec roku podatkowego. Zawiera informacje dotyczące Twoich zarobków oraz wysokości podatków odciągniętych podczas trwania stosunku pracy.

Co to jest Lohnsteuerkarte?

Lohnsteuerkarte jest wymagane aby podjąć pracę w niemieckiej firmie. Ten dokument jest używany przez pracodawcę celem dokumentacji wszystkich opłaconych podatków i składek ubezpieczeniowych i jest zwracany przez pracodawcę na koniec roku.


Termin zwrotu


Procedura zwrotu podatku z Niemiec rozpoczyna się po zakończeniu roku podatkowego, od 1 stycznia.


Zwrot podatku z Niemiec zwykle trwa ok. 90-180 dni.

 

UWAGA: okres zwrotu podatku może być dłuższy lub krótszy. Zależy to od dokumentów, które nam dostarczysz oraz od szybkości działania organów podatkowych danego kraju.


Opłaty

RT TAX świadczy profesjonalne usługi w NAJLEPSZEJ CENIE. Nasi specjaliści podatkowi odzyskają najwyższą możliwą kwotę nadpłaconych podatków i zrobią to w najkrótszym czasie. Stały kontakt z zagranicznymi organami podatkowymi oraz konsultantami podatkowymi gwarantuje najbardziej niezawodny i uczciwy proces zwrotu podatku.

 

Najniższe możliwe ceny za usługi. Nasi klienci otrzymują najwyższą możliwą kwotę zwrotu podatku w najkrótszym czasie i za bardzo konkurencyjną cenę.

 

Nie ma żadnych opłat początkowych. Oznacza to, iż nie płacisz nic zanim nie odzyskamy Twoich pieniędzy. Dopiero po zakończeniu procesu zwrotu i uzyskaniu zwrotu podatku, odliczymy od przyznanej kwoty zwrotu należną opłatę za usługę!

 

Opłaty za usługi:
 

0-120 EUR, opłata za usługę wynosi 39 EUR;
121 EUR i więcej, opłata za usługę wynosi 10% kwoty zwrotu, z ustalonym minimum w wysokości 59 EUR.

 

Odzyskanie formularza Lohnsteuerbescheinigung od pracodawcy wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 17 EURO za jeden dokument.


Zwrot podatku w 3 dni

Jeśli odzyskujesz podatek z Niemiec, możesz czekać i otrzymać zwrot w toku standardowej procedury lub wybrać wariant przyspieszony i dostać pieniądze w 3 dni roboczeStandardowa procedura zwrotu podatku może potrwać nawet 180 dni. W niektórych wypadkach, jeśli pojawią się jakieś przeszkody, nawet dłużej. Nie jest to zależne od nas, a zagraniczne urzędy skarbowe nie mają określonych ram czasowych, w których muszą rozpatrzyć wniosek i wydać decyzję podatkową.


Standardowy zwrot podatku
 
*Zagraniczne urzędy skarbowe występują o dostarczenia dodatkowych dokumentów i informacji, co wydłuża proces zwrotu podatku. Nie istnieją ramy czasowe, w których urzędy zobowiązane są do rozpatrzenia wniosku.


Chcesz odzyskać podatek w 3 dni? Oto, co powinieneś:
 

  Dostarczyć wszystkie dokumenty wymagane do rozpoczęcia procedury oraz poinformować naszego  konsultanta, że interesuje Cię przyspieszony wariant zwrotu podatku.
  Potwierdzić swoją tożsamość.
  Otrzymać do 90% należnego zwrotu podatku na osobiste konto bankowe bez żadnych opłat z góry (pozostała kwota będzie przekazana na konto po zakończeniu standardowego procesu zwrotu).

 


Loading..
Rejestracja

Rozpocznij odzyskiwanie swojego podatku z
RT TAX - certyfikowanym agentem w zwrocie podatku. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie, a Ty zaoszędzisz swój czas.

Rozpocząć zwrot
Kalkulator
Poznaj swoją kwotę zwrotu. Na to poświęcisz tylko kilka minut!
Ile mogę odzyskać?
 
 
Kontakt:

AL. Pilsudskiego 50/11
81 - 382 Gdynia
Tel.:+4­8 5­8 6­21 1­3 60
Mob.tel.:+4­8 5­12 5­85 2­21
poland@rttax.pl
Skype: rttax_poland

 
Wymagany pakiet dokumentów

Wybierz kraj i pobierz formularze, niezbędne do przeprowadzenia procedury zwrotu podatku.

Dalej
Obserwuj nas na Google+1 obserwatorzy | 1 460 czytelnicy