Prosty sposób
na zwrot podatku
Tel. +48 58 621 13 60
E-mail: poland@rttax.pl

Zwrot podatku w 3 dni

Jeśli odzyskujesz podatek z Niemiec, możesz czekać i otrzymać zwrot w toku standardowej procedury lub wybrać wariant przyspieszony i dostać pieniądze w 3 dni roboczeStandardowa procedura zwrotu podatku może potrwać nawet 180 dni. W niektórych wypadkach, jeśli pojawią się jakieś przeszkody, nawet dłużej. Nie jest to zależne od nas, a zagraniczne urzędy skarbowe nie mają określonych ram czasowych, w których muszą rozpatrzyć wniosek i wydać decyzję podatkową.


Standardowy zwrot podatku
 
*Zagraniczne urzędy skarbowe występują o dostarczenia dodatkowych dokumentów i informacji, co wydłuża proces zwrotu podatku. Nie istnieją ramy czasowe, w których urzędy zobowiązane są do rozpatrzenia wniosku.


Chcesz odzyskać podatek w 3 dni? Oto, co powinieneś:
 

  Dostarczyć wszystkie dokumenty wymagane do rozpoczęcia procedury oraz poinformować naszego  konsultanta, że interesuje Cię przyspieszony wariant zwrotu podatku.
  Potwierdzić swoją tożsamość.
  Otrzymać do 90% należnego zwrotu podatku na osobiste konto bankowe bez żadnych opłat z góry (pozostała kwota będzie przekazana na konto po zakończeniu standardowego procesu zwrotu).

 


Rejestracja

Rozpocznij odzyskiwanie swojego podatku z
RT TAX - certyfikowanym agentem w zwrocie podatku. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie, a Ty zaoszędzisz swój czas.
Rozpocząć zwrot
Kalkulator
Poznaj swoją kwotę zwrotu. Na to poświęcisz tylko kilka minut!
Ile mogę odzyskać?
 
 
Kontakt:

Centrum Kwiatkowskiego
ul. 10 lutego 16, 81-364 Gdynia,
lokal B5.01/A, Polska
Tel.: +4­85­86­211­360
Email: poland@rttax.pl
Skype: rttax_poland

 
Wymagany pakiet dokumentów

Wybierz kraj i pobierz formularze, niezbędne do przeprowadzenia procedury zwrotu podatku.

Dalej