Prosta droga

do zwrotu podatków!

Nasz blogrrrrrr


Osoby pracujące w Norwegii mogą być upawnione do świadczeń na dzieci, które mieszczą się w przedziale 109 euro do więcej niż 600 euro

Norwegia zapewnia swoim obywatelom oraz migrantom wysoką jakość życia. Zasiłki na dzieci są jedną z możlwiości ułatwienia życia rodzin

Zasiłek na dziecko z Niemiec- nawet do 223 euro miesięcznie

Zasiłek na dziecko(Kindergeld) jest jednym z wielu dodatków w Niemczech, które może być wypłacone zarówno niemcom jak i imigrantom. Kto zatem może ubiegać się o Kindergeld?

Ważna informacja: Ataki oszustów w Holandii

Holenderski urząd podatkowy odnotował nowe przypadki oszustw. Obywatele otrzymują zawiadomienia o konieczności zapłaty 82eur z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego, które mają wpłacić na konto holenderskiego urzędu.

Dlaczego Dania jest najszczęśliwszym państwem na świecie

Dania jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie zaraz za Norwegią, Australią i Szwajcarią. Według „Światowego raportu Szczęścia“ Duńczycy są najbardziej szczęśliwymi ludźmi na świecie. Co takiego sprawia, że ludzie w tym kraju są tacy szczęśliwi? Przyczyn jest wiele: od doskonałego systemu socjalnego po.. geny.

Norwegia. Oficjalnie najlepszy kraj do życia

Norwegia to kraj, który ma surowy klimat, imponujące pejzaże, zamożnych i szczęśliwych mieszkańców, zaawansowane technologie oraz rząd, który troszczy się o obywateli i środowisko. Kilka tygodni temu Norwegia została pierwszym krajem, który zakazał wylesiania.

Total: 30