Prosta droga

do zwrotu podatków!

Sprawdź wypłatę

NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZREALIZOWANIE TWOJEGO CZEKU ZE ZWROTEM PODATKU Z USA!

Jeśli rozliczyłeś/aś swoje podatki z USA samodzielnie lub za pośrednictwem innej firmy i otrzymałeś/aś czek ze zwrotem podatku od organów podatkowych USA, jesteśmy najlepszym rozwiązaniem, abyś mógł/a go spieniężyć w ciągu 10 dni roboczych!

Jeśli złożyłeś wniosek o zwrot podatku za pośrednictwem RT Tax, nie musisz się martwić o zrealizowanie czeku, otrzymasz zwrot środków na konto Payoneer Virtual Card.

Jak to działa?

1. Zarejestruj się, aby założyć konto, klikając przycisk „ZREALIZUJ SWÓJ USD CZEK”.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować konto i przesłać dane osobowe oraz wymagane dokumenty. Po sprawdzeniu i potwierdzeniu dokumentów, i informacji będziesz musiał kontynuować rejestrację aby utworzyć konto Payoneer Virtual Master Card.

2. Wyślij nam czek.

Po zakończeniu konfiguracji konta Virtual Master Card Payoneer możemy rozpocząć przetwarzanie czeku. Wyślij czek na adres podany w osobistym koncie lub prześlij go do naszego agenta partnerskiego w Twoim kraju. Cena usługi zależy od kraju, w którym mieszkasz, więc po zakończeniu rejestracji zobaczysz cenę w formularzu weryfikacyjnym i umowie serwisowej.

3. Utwórz konto Payoneer Virtual Master Card.

Po zatwierdzeniu konta przez nasz zespół zaloguj się i kontynuuj tworzenie konta Payoneer Virtual Master Card.

Ważne: nie twórz samodzielnie konta Payoneer, należy je otworzyć za pośrednictwem naszego dedykowanego linku, który zostanie utworzony podczas procesu i znajdziesz go po zalogowaniu się na swoje konto.
 

Posiadasz inny czek niż ze zwrotem podatku?

Jeśli otrzymałaś/eś czek od swojego poprzedniego pracodawcy lub masz inny czek, który został dla Ciebie wystawiony w USA, możemy również pomóc w jego zrealizowaniu. Realizacja takiego czeku potrwa do 30 dni. Postępuj zgodnie z tą samą procedurą i kliknij przycisk poniżej, aby zarejestrować się w celu realizacji czeku.