Zwrot podatku od Holandii

Uzyskaj zwrot podatku!

Wymagane dokumenty

Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku, będziesz potrzebować następujących dokumentów:

Kopia Twojego dowodu osobistego lub paszportu;

Formularz Jaaropgave* lub ostatni odcinek wypłaty wynagrodzenia** od wszystkich pracodawców;

BSN/SOFI numer - zaświadczenie o nadaniu numeru BSN/SOFI (jeśli go nie posiadasz, ale znasz swój numer BSN/SOFI, proszę uwzględnij go w formularzu rejestracyjnym).


WAŻNE: Wymagane jest Zaświadczenie o dochodach z polskiego urzędu skarbowego.

Pobierz dokumenty:

Wydrukuj dokument (2 strony) i zanieś do podbicia do polskiego urzędu sakrbowego. Dokument powinien być uzupełniony i podbity przez pracownika urzędu skrabowego. Na pierszej stronie musi znajdować się również Twój podpis. Oryginał zaświadczenia należy przesłać wraz z pakietem dokumentów na nasz adres.

UWAGA: Jeśli nie posiadasz Jaaropgave - to nie problem! Wciąż możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku! Nasi specjaliści zdobędą brakujące dokumenty za Ciebie!

*Formularz Jaaropgave - jest wystawiany przez Twojego pracodawcę. Zawiera informację na temat Twojego wynagrodzenia i uiszczonego podatku. Pracodawca powinien Ci go przekazać po zakończeniu roku podatkowego, nie później jednak niż 31 stycznia.

**Odcinek wypłaty wynagrodzenia - to dokument zawierający informacje na temat uzyskanego dochodu i zapłaconych podatków, otrzymujesz go od swojego pracodawcy każdorazowo podczas wypłaty wynagrodzenia.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj nam pytanie tutaj:

Możesz zadać pytanie, po prostu wypełnij ten mały formularz poniżej. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć Ci tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję Ci.


Wyślij