Zwrot podatku od Norwegii

Uzyskaj zwrot podatku!

Opłaty

RT TAX świadczy profesjonalne usługi w NAJLEPSZEJ CENIE. Nasi specjaliści podatkowi odzyskają najwyższą możliwą kwotę nadpłaconych podatków i zrobią to w najkrótszym czasie. Stały kontakt z zagranicznymi organami podatkowymi oraz konsultantami podatkowymi gwarantuje najbardziej niezawodny i uczciwy proces zwrotu podatku.

Najniższe możliwe ceny za usługi. Nasi klienci otrzymują najwyższą możliwą kwotę zwrotu podatku w najkrótszym czasie i za bardzo konkurencyjną cenę.

Nie ma żadnych opłat początkowych. Oznacza to, iż nie płacisz nic zanim nie odzyskamy Twoich pieniędzy. Dopiero po zakończeniu procesu zwrotu i uzyskaniu zwrotu podatku, odliczymy od przyznanej kwoty zwrotu należną opłatę za usługę!

Opłaty za usługi:

Po pozyskaniu zwrotu podatku pobieramy 14 % opłaty od kwoty podlegającej zwrotowi i nie mniej niż minimalną opłatę 690 NOK.

Jeżeli nie dostarczysz formularza RF-1015B (Lønns-og trekkoppgave), RT Tax skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu uzyskania tego formularza. Opłata za tę usługę wynosi 150 NOK.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj nam pytanie tutaj:

Możesz zadać pytanie, po prostu wypełnij ten mały formularz poniżej. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć Ci tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję Ci.


Wyślij